Lietuvos sportininkė sėkmingiausiu – šeštuoju – bandymu nušoko 13 m 61 cm.

Nugalėtoja tapo vokietė Kristin Gierisch (14 m 59 cm). Trečiąją vietą užėmė kita vokietė Jenny Elbe (13 m 55 cm).

Trišuolio varžybose dalyvavo devynios sportininkės.

Sekmadienį Prancūzijoje surengtų uždarų patalpų lengvosios atletikos varžybų „Meeting Elite en salle de Metz“ moterų 800 m bėgimo finale lietuvė Eglė Balčiūnaitė užėmė trečiąją vietą.

Lietuvos sportininkė finišavo per 2 min. 4,71 sek. ir pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą.

E. Balčiūnaitė atsistojo greta Airinės Palšytės ir Simo Bertašiaus bei tapo trečia lietuve, kuriai per šį žiemos sezoną pavyko pakartoti Europos čempionato normatyvą.

Eglė Balčiūnaitė

Nugalėtoja tapo švedė Lovisa Lindh – 2 min. 2,70 sek. Antra finišavo prancūzė Cynthia Anais (2.03,38).

Sekmadienį Adelaidėje (Australija) vykusiame Australijos ir Okeanijos sportinio ėjimo čempionate lietuviai Brigita Virbalytė ir Marius Žiūkas užėmė ketvirtąsias vietas.

Moterų 20 km lenktynėse B. Virbalytė finišavo per 1 val. 31 min. 25 sek. Nugalėjo kolumbietė Sandra Lorenas (1 val. 28 min. 49 sek.).

Tarp vyrų nugalėjo švedas Perseu Karlstromas – 1 val. 20 min. 5 sek. M. Žiūko rezultatas – 1 val. 21 min. 44 sek. Iki bronzos jam pritrūko 8 sek.

Kitas lietuvis – Tadas Šuškevičius (1 val. 27 min. 25 sek.) liko 18-as.