Lietuvos dviratininkė 82,7 km distanciją baigė kartu su grupe sportininkių, kurios lyderių grupei pralaimėjo vos 3 sekundes.

Etapo nugalėtoja ir pirma šešių dienų lenktynių lydere tapo prancūzė Roxane Fournier. Ji nuotolį numynė per 2 valandas 8 minutes 28 sekundes ir finišo spurtu aplenkė antrą ir trečią vietas užėmusias atitinkamai australę Kimberly Wells ir naujazelandietę Emily Collins.

9 sekundėmis nuo prancūzės atsilikusi Olivija Baleišytė finišo liniją kirto 56-a, 20 sekundžių nugalėtojai pralaimėjusi Edita Mazurevičiūtė finišavo 80-a, o beveik 18 minučių nuo etapo nugalėtojos atsilikusios paskutinės finišavo Vaida Pikauskaitė ir Kristina Jakubovska, užėmusios atitinkamai 129-ą ir 130-ą pozicijas.

1. Roxane Fournier (Prancūzija) - 2 val. 08 min. 28 sek.