16-metė V Šumskytė buvo pirma tarp jaunučių (15-16 metų), o 17-metė O. Baleišytė laimėjo tarp jaunių (17-18 metų).

Kartu su O. Baleišyte žiedinėse lenktynėse jaunių grupėje septinta finišavo Kristina Kazlauskaitė („EL-Eko Sport“, PKKSC,PRSSG ), o moterų grupėje septinta finišavo Kristina Jakubovskaja.

Grupinėse jaunių merginų lenktynėse ketvirta finišavo O. Baleišytė, o trylikta K. Kazlauskaitė.

Pasak Lietuvos dviračių sporto federacijos, grupinėse jaunučių merginų lenktynėse nugalėjo čekė Ševčikova Petra. Šeštą vietą užėmė V. Šumskytė.

Moterų grupines lenktynes laimėjo čekė Machačova Jarmila, o K. Jakubovskaja finišavo dvylikta.

A. Kruopis lenktynių Kroatijoje antrame etape vėl liko tarp autsaiderių

Kroatijoje vykstančių šešių dienų „Tour of Croatia“ dviratininkų lenktynių antrame etape 107–as „Veranda's Willems“ komandai atstovaujantis Aidis Kruopis.

Lietuvos dviratininkas 240 km etapo finiše 2 minutes ir 50 sekundžių pralaimėjo etapo nugalėtojui britui Markui Cavendishui, aplenkusiam italą Giacomo Nizzolį ir australą Marką Renshaw.

Etapo rezultatai:

1. Mark Cavendish (Didžioji Britanija) – 5 val. 32 min. 56 sek.
2. Giacomo Nizzolo (Italija)
3. Mark Renshaw (Australija)
4. Michael Kolar (Slovakija)
5. Andran Guardini (Italija) – tas pats laikas
...
107. Aidis Kruopis (Lietuva) – atsiliko 2 min. 50 sek.
...
158. Guy Sagiv (Izraelis) – 12:39

Bendroje įskaitoje A. Kruopis yra 114-as lenktynių lyderiui britui M. Cavendishui pralaimi 3 minutes ir 44 sekundes.