Tarptautinė dviračių sporto sąjunga (UCI) paskelbė, kad olimpinėse dviračių treko varžybose Lietuva turės dvi vietas. Kelialapius į sprinto ir keirino rungtis iškovojo Simona Krupeckaitė.

Pasak Lietuvos dviračių sporto federacijos pranešimo, 33-ejų metų panevėžietė olimpinės atrankos sprinto reitinge užėmė 11-ą, o keirino reitinge – 10-ą vietas.

Išbraukus per komandų sprintą kelialapius į olimpinių žaidynių asmeninio sprinto ir keirino rungtis iškovojusių šalių dviratininkes, S. Krupeckaitė sprinto atrankoje pakilo į antrą, o keirine – į trečią vietas.

Į olimpinių žaidynių komandų sprinto lenktynes pateko Rusijos, Australijos, Kinijos, Vokietijos, Nyderlandų, Ispanijos, Prancūzijos Naujosios Zelandijos ir Kanados duetai. Šios šalys į asmeninio sprinto ir keirino rungtis galės deleguoti po dvi sportininkes.

Asmeninio sprinto ir keirino rungtyse galės dalyvauti ne daugiau kaip po 27 dviratininkes.

Olimpinės atrankos reitingų lentelės buvo sudarytos pagal 2014-2016 metų rezultatus dviejuose kiekvieno žemyno čempionatuose, 2014-2015 ir 2015-2016 metų sezonų pasaulio taurės varžybų etapuose bei 2015 ir 2016 metų pasaulio pirmenybėse.

Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių dviračių treko varžybos vyks rugpjūčio 11-16 dienomis.

Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės