Pirmąją vietą iškovojo maratonų taurės varžybų Druskininkų etapo nugalėtojas Vladimiras Kokorevas iš Vilniaus, trasą įveikęs per 1 val. 54 min. 54 sek.

4 minutėmis nuo jo atsiliko uteniškis Martynas Maniušis, o trečias finišavo vilnietis Arūnas Gliaudelis (tas pats laikas).

Moterų elito grupėje nugalėjo Druskininkų etapo laimėtoja vilnietė Tatjana Kaliakina, trasoje sugaišusi 2 val. 11 min. 27 sek. Antra finišo linija kirtusi Lenkijos atstovė Paulina Hebisz nugalėtojai pralaimėjo net 7 minutes.

Trečia finišavo kita sostinės atstovė Indrė Janulevičiūtė, nuo lyderės atsilikusi 20 min.

Varžybose startavo ir viešnia iš JAV – lietuvio Tomo Vaitkaus draugė Elizabeth Hatch, šiuo metu atstovaujanti plento dviračių profesionalų komandai „Lotto“. Tačiau sportininkei neįprastoje kalnų dviračių disciplinoje nepavyko aplenkti mūsų šalies varžovių.

3-asis Lietuvos MTB Maratonų taurės etapas rugpjūčio 8 dieną vyks Ignalinoje.