Jose startavo ir šiuo metu Lietuvoje viešinčios pasaulio treko elito atstovės Simona Krupeckaitė ir Gintarė Gaivenytė. Sportininkės prisipažino, kad į varžybas atvyko ne siekti aukštų sportinių rezultatų, o palaikyti visos Lietuvos dviratininkų bei gerai praleisti laiką.

Dviračių mėgėjai lenktyniavo itin kalvotoje 35 km ilgio trasoje, o tie, kurie norėjo išmėginti jėgas pagrindinėje maratono trasoje, įveikė net du ratus po 35 km.

Moterų elito grupėje nugalėjo stipriausia Lietuvos biatlono sporto atstovė ignalinietė Diana Rasimovičiūtė, 70 km ilgio trasoje užtrukusi 2 val. 55 min. 44 sek. Nuo jos 7 minutėmis atsilikusi antra finišavo vilnietė Sabina Brazevič. Trečia liko Lina Kreivėnaitė iš Ignalinos.

Vyrų elito grupėje nugalėjo vilnietis Elijus Čivilis, 70 km ilgio trasoje užtrukęs 2:28:26 val. Nuo jo minute atsiliko Arūnas Gliaudelis iš Vilniaus. Trečias liko kaunietis Justas Volungevičius.

Nugalėtojai ir prizininkai įvairiose amžiaus grupėse buvo apdovanoti rėmėjų ir organizatorių įsteigtais prizais.

Ketvirtasis finalinis Lietuvos dviračių maratonų taurės etapas įvyks Anykščiuose, rugsėjo 5 d.