„Devils“ ledo ritulininkai svečiuose po pratęsimo 4:3 (2:1, 1:1, 0:1, 1:0) įveikė aštuntoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Toronto „Maple Leafs“ (65 tšk.) komandą, kuriai tai buvo 31-a nesėkmė per 60 mačų.

Po svečių komandos puolėjo iš Lietuvos rezultatyvaus perdavimo antro kėlinio pabaigoje (38:11) įvartį pelnė Aleksejus Ponikarovskis, o „Devils“ išsiveržė į priekį 3:2.

Pats lietuvis per daugiau nei 20 žaidimo minučių (20:13) dukart netaikliai metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Be dvidešimties rezultatyvių perdavimų, 33-ejų metų D. Zubraus sąskaitoje šiame sezone - 15 įvarčių ir 28 baudos minutės.

Įvarčiais prie ketvirtos iš eilės „Devils“ klubo pergalės reguliariame sezone taip pat prisidėjo Petras Sykora (9:44), Davidas Clarksonas (14:16) ir Markas Fayne'as (61:18).

Arenos šeimininkų gretose įvarčiais pasižymėjo Timas Connolly (14:32), Clarke'as MacArthuras (34:43) bei Philas Kesselis (59:16).