Vienuoliktą pergalę iškovojo trečią vietą užimantis Juodupės „Juodupės“ (32 tšk.) klubas, Elektrėnuose 8:5 (0:0, 3:2, 5:3) privertęs pasiduoti autsaiderius „ESSM-2000“ (4 tšk.) ledo ritulininkus.

Devintą pergalę iškovojo ketvirtą vietą užimanti Vilniaus „Hockey Punks“ (29 tšk.) komanda, varžovų aikštelėje 2:1 (1:1, 1:0, 0:0) nugalėjusi penktoje pozicijoje esančią Kauno „Baltų ainių“ (25 tšk.) ekipą.

Septynių komandų turnyre pirmauja pergalingai žaidžiantis ir vietą finalo ketverto turnyre užsitikrinęs Elektrėnų „Energijos“ (57 tšk.) klubas, lenkiantis Rokiškio „Rokiškio“ (37 tšk.) ledo ritulininkus.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):