Po du įvarčius aikštelės šeimininkams pelnė Povilas Verenis (6:17 bei 13:48) ir Ugnius Čižas (35:55 bei 48:22), po vieną – Edvinas Boroška (24:32), Lukas Vėželis (31:58) ir Aimas Fiščevas (48:55).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Simas Sakaitis (18:46), Benas Šilinskas (23:35) ir Saulius Limontas (52:17 ir 56:35).

Į trečią poziciją pirmenybėse pakilo Kauno „Baltų ainių“ (7 tšk.) ekipa, svečiuose 10:7 (2:4, 2:3, 6:0) privertusi pasiduoti ketvirtą nesėkmę patyrusią bei šeštą vietą užimančią Vilniaus „Geležinis vilko“ komandą.

Lietuvos ledo ritulio čempionato turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Elektrėnų „Energija“ 4 4 0 0 0 39:15 12
2. Rokiškio „Rokiškis“ 4 2 1 0 1 21:17 8
3. Kauno „Baltų ainiai“ 3 2 0 1 0 21:10 7
4. Juodupės „Juodupė“ 3 2 0 0 1 9:11 6
4. Vilniaus „Hockey Punks“ 4 2 0 0 2 19:22 6
6. Vilniaus „Geležinis vilkas“ 4 0 0 0 4 15:24 0
7. Elektrėnų „ESSM-2000“ 4 0 0 0 4 14:36 0