Pirmadienį namuose vos 11,5 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai 1:2 (1:1, 0:1, 0:0) nusileido keturiolikos ekipų Vakarų konferencijos autsaiderei Edmontono „Oilers“ (39 taškai) komandai.

Beveik 17 minučių (16:53) aikštelėje praleidęs lietuvis nė karto nesmūgiavo į svečių vartus, bet trečiajame kėlinyje (46:38) gavo 2 baudos minutes.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 46 šio sezono rungtynes – 2 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 34 baudos minutės.

Šiame susitikime šeimininkai pirmavo po tikslaus Patriko Eliašo (5:47) smūgio, tačiau dar pirmajame kėlinyje Oscaras Klefbobas (19:24) išlygino rezultatą, o antrajame kėlinyje pergalingą įvartį įmušė Nailas Yakupovas (32:45).

„Devils“ vartininkas Cory Schneideris atrėmė 22, o „Oilers“ vartų sargas Benas Scrivenas – 13 varžovų metimų.