Jis penktadienį svečiuose, stebint 16,6 tūkst. žiūrovų, po pratęsimo 2:3 (0:1, 0:0, 2:1, 0:1) nusileido vos antrą pergalę per paskutinius devynis susitikimus iškovojusiai ir aštuntoje pozicijoje Rytų konferencijoje įsitvirtinusiai Bostono „Bruins“ (69 taškai) komandai.

Per 13 su puse žaidimo minučių (13:34) lietuvis kartą smūgiavo į šeimininkų vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Iš viso 36-erių metų D. Zubraus sąskaitoje per 54 šio sezono mačus – 2 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 36 baudos minutės.

Permainingose rungtynėse šeimininkai po tikslių Danielio Paille'o (8:39) ir Davido Pastarnako (41:40) smūgių trečiojo kėlinio pradžioje pirmavo 2:0, tačiau dar neįpusėjus trečiajam kėliniui po Traviso Zajaco (45:57) ir Jordino Tootoo (48:06) įvarčių jau buvo lygu 2:2.

Pergalingą įvartį šeimininkams pelnė pirmą įvartį sezone įmušęs Ryanas Spooneris (62:46).