Trečiadienį namuose 15,8 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai po baudinių serijos 2:1 (0:0, 0:0, 1:1, 0:0, 1:0) nugalėjo 27-ą nesėkmę per 49 mačus patyrusią bei dešimtojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Toronto „Maple Leafs“ (48 taškai) komandą.

Per 16 žaidimo minučių (16:06) lietuvis nė karto nemetė į svečių vartus ir antrojo kėlinio pradžioje (24:20) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso 36-erių metų D. Zubraus sąskaitoje per 40 šio sezono mačų – 2 įvarčiai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 24 baudos minutės.

Įvartį arenos šeimininkams pelnė Adamas Larssonas (57:10), pergalingą baudinį realizavo Patrikas Eliašas, o „Devils“ vartininkas Cory Schneideris atrėmė 29 varžovų metimus.

Septintą pralaimėjimą iš eilės patyrusių svečių gretose įvarčiu pasižymėjo Jamesas van Riemsdykas (51:49), o „Maple Leafs“ vartininko Jonathano Berniero sąskaitoje – 22 atremti arenos šeimininkų metimai.

Kitose trečiadienio NHL reguliariojo sezono rungtynėse Vašingtono „Capitals“ komanda 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) įveikė Pitsbergo „Penguins“ ekipą, o Stenlio taurės savininkas Los Andželo „Kings“ klubas 4:3 (1:2, 1:0, 2:1) privertė pasiduoti Čikagos „Blackhawks“ ledo ritulininkus.