Antradienį namuose 15 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti aštuntą pergalę per dvylika mačų iškovojusios bei ketvirtoje pozicijoje keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje esančios Sent Luiso „Blues“ (17 taškų) komandos pranašumą.

Per daugiau nei 15 žaidimo minučių (15:11) 36-erių metų lietuvis dukart smūgiavo į varžovų vartus, o pirmojo kėlinio pabaigoje (19:56) jam buvo skirtos dvi baudos minutės. Tai buvo pirmoji du įvarčius čempionate pelniusio D.Zubraus nuobauda šiame sezone.

Šeštą pergalę iš eilės iškovojusių svečių gretose įvarčiu – jau aštuntuoju – pasižymėjo rusas Vladimiras Tarasenka (44:55), užimantis trečią vietą rezultatyviausių žaidėjų sąraše.

„Blues“ vartininkas Jake Allenas atrėmė visus 26 arenos šeimininkų metimus ir antrą kartą šiame sezone bei trečiąsyk per visą karjerą NHL į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

„Devils“ vartininko Cory Schneiderio sąskaitoje – 21 atremtas varžovų metimas.