Pirmadienį namuose 15,7 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) turėjo pripažinti devintojoje pozicijoje keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje esančios Stenlio taurės savininkės Los Andželo „Kings“ (35 pergalės bei 37 pralaimėjimai; 84 taškai) komandos pranašumą.

Per 13 žaidimo minučių (12:54) lietuvis nė karto nesmūgiavo į svečių vartus ir pirmojo kėlinio pabaigoje (19:07) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso 36-erių metų D.Zubraus sąskaitoje per 65 šio sezono mačus – 3 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai bei 42 baudos minutės.

Įvarčius svečiams, kurie iškovojo antrą pergalę per penkerias paskutiniąsias rungtynes, pelnė Andrejus Sekera (10:44), Tyleris Toffoli (19:22) bei du rezultatyvius perdavimus atlikęs Anže'as Kopitaras (45:05).

Dviem rezultatyviais perdavimais pasižymėjo ir Marianas Gaborikas, o „Kings“ vartininkas Jonathanas Quickas atrėmė 19 arenos šeimininkų metimų.

Trečią sezoną iš eilės į NHL atkrintamąsias varžybas greičiausiai nepateksiančios „Devils“ komandos gretose vieninteliu įvarčiu pasižymėjo Scottas Gomezas (22:12), o vartininko Cory Schneiderio sąskaitoje – 30 atremtų svečių metimų.

Po ketvirto pralaimėjo iš eilės NHL reguliariojo sezono rungtynėse Karolinos „Hurricanes“ klubas tapo penktąja komanda, atsisveikinusia su viltimis žaisti šio sezono NHL pirmenybių atkrintamosiose varžybose.

Keturioliktą vietą šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantys „Hurricanes“ (26 pergalės ir 46 pralaimėjimai; 62 tšk.) antradienį namuose stebint 13,8 tūkst. žiūrovų 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) turėjo pripažinti ketvirtojoje pozicijoje keturiolikos ekipų Vakarų konferencijoje esančios Čikagos „Blackhawks“ (44 pergalės bei 28 pralaimėjimai; 94 taškai) komandos pranašumą.

Dviem įvarčiais prie pergalės prisidėjo Andrew Shaw (7:48 ir 59:20), vienu įvarčiu (9:07) bei rezultatyviu perdavimu – Patrickas Sharpas, o „Blackhawks“ vartininkas Corey'is Crawfordas atrėmė 43 varžovų metimus.

Vienintelį įvartį arenos šeimininkams pelnė Victoras Raskas (23:54), o „Hurricanes“ vartininko Antono Chudobino sąskaitoje – 22 atremti varžovų metimai.