Šeštadienį namuose 15,6 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai po ypač sėkmingo pirmojo kėlinio – 3:1 (3:0, 0:0, 0:1) – įveikė trisdešimt septintą nesėkmę per 58 mačus patyrusią bei penkioliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Karolinos „Hurricanes“ (49 taškai) komandą.

Per nepilnas 14 žaidimo minučių (13:50) lietuvis nė karto nesmūgiavo į svečių vartus ir pirmajame kėlinyje (15:43) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso 36-erių metų D. Zubraus sąskaitoje per 51 šio sezono mačą – 2 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 36 baudos minutės.

Arenos šeimininkams įvarčius pelnė Tuomo Ruutu (10:32), Adamas Henrique(12:05) ir Andy Greene'as.

„Devils“ vartininkas Cory Schneideris atrėmė 14 iš 15, o jį pakeitęs Keithas Kinkaidas – visus 17 varžovų metimų.

Vienintelio įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Jeffas Skinneris (53:56), o „Hurricanes“ vartininko Antono Chudobino sąskaitoje -16 atremtų varžovų metimų.