„Velniams“, kurie pralaimėjo vienuoliktą kartą 22-ose rungtynėse, vienintelį įvartį antrame kėlinyje (31-ą min.) pelnė rusas Ilja Kovalčiukas.

Kolorado klubui įvarčius pelnė šeši skirtingi žaidėjai: Milanas Hejdukas (8-ą min.), T. J. Galiardi (15), Janas Hejda (17), Ryanas O'Reilly (42), Jay'us McClementas (51) ir Stefanas Elliottas (58).

Kitame mače Bostono „Bruins“ klubas rezultatu 6:3 (1:1, 2:1, 3:1) įveikė Toronto „Maple Leafs“ komandą ir pratęsė savo nepralaimėtų susitikimų seriją čempionate iki 13-os.

„Bruins“ klubui du įvarčius pelnė Milanas Lučičius, po vieną įmušė Davidas Krejci, Zdeno Chara, Benoit Pouliotas ir Bradas Marchandas.

Toronto ekipos gretose pasižymėjo Mattas Frattinas, Michalas Grabovski ir Joffrey Lupulas.