Šeštadienį svečiuose „Devils“ ledo ritulininkai 2:4 (1:1, 1:1, 0:2) nusileido vienuoliktą pergalę per 26 mačus iškovojusiai ir trečią poziciją Rytų Konferencijos Pietryčių pogrupyje užimančiai Vinipego „Jats“ (26 tšk.) komandai.

18 su puse minutės (18:33) aikštėje praleidęs lietuvis triskart metė į varžovų vartus, blokavo varžovo metimą ir atsėdėjo dvi baudos minutes.

Po įvartį svečiams pelnė Adamas Henrique'as (05:53) ir Patrikas Eliašas (17:17).

Nugalėtojų gretose dviem įvarčiais pasižymėjo Evanderis Kane'as (01:42 ir 19:28), dar po vieną įmušė Aleksas Burmistrovas (38:24) bei Markas Stuartas (53:13).