Sidabro medaliu vėl turėjo tenkintis Plungei atstovavusi Daiva Batytė. Ji surinko 6,5 taško. Trys šachmatininkės surinko po 6 taškus. Pagal papildomus rodiklius trečioji vieta atiteko vilnietei Redai Prišmontaitei. Ketvirta liko kaunietė Viktorija Beinoraitė, penkta - vilnietė Simona Limontaitė. Aukščiausią reitingą iš čempionato dalyvių turėjusi vilnietė Živilė Šarakauskienė su 5 taškais liko septinta.

Pirmenybėse, kurių prizų fondą sudarė 5 tūkst. litų, dalyvavo 24 šachmatininkės.

D. Daulytė ir D. Batytė taip pat iškovojo teisę atstovauti Lietuvai Europos komandų čempionate, kuris vyks spalio 27 - lapkričio 7 dienomis Heraklione (Graikija).

Lietuvos vyrų šachmatų čempionato atrankos varžybas laimėjo jonavietis Aidas Labuckas, surinkęs 7 taškus iš 9 galimų.

Penki šachmatininkai surinko po 6,5 taško. Antrąją vietą pagal papildomus rodiklius užėmė Mindaugas Beinoras, trečiąją - Aleksandras Jegorovas, ketvirtąją - Kęstutis Labeckas, penktąją - Juras Mickevičius, o šeštąją - Vitalijus Novikovas.

Į šalies čempionato finalą, vyksiantį gegužės 5-13 dienomis, pateko pirmąsias keturias vietas užėmę šachmatininkai.

Atrankos varžybose dalyvavo 45 šachmatininkai.

Teisę kovoti dėl Lietuvos čempiono titulo turi praėjusių metų čempionate 1-5 vietas užėmę Vidmantas Mališauskas, Algimantas Butnorius, Darius Zagorskis, Airidas Savickas ir Vaidas Sakalauskas bei šių metų Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) čempionas Emilis Paleckis.

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.