Jis svečiuose, stebint 18 tūkst. žiūrovų, 1:6 (0:3, 0:1, 1:2) turėjo pripažinti trečią pergalę iš eilės iškovojusios Rytų konferencijos lyderės Niujorko „Rangers“ (50 pergalių bei 28 pralaimėjimai; 107 taškai) komandos pranašumą.

Per nepilnas 14 žaidimo minučių (13:49) lietuvis kartą metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso 36-erių metų D. Zubraus sąskaitoje per 71 šio sezono rungtynes – 4 įvarčiai, 6 rezultatyvūs perdavimai bei 42 baudos minutės.

Įvarčiais prie pergalės prisidėjo Rickas Nashas (5:10), Keithas Yandle'as (11:59), Dominicas Moore'as (12:24 bei 52:00), Derekas Stepanas (39:57) ir Derickas Brassardas (41:55), o vartininkas Henrikas Lundqvistas atrėmė 35 svečių metimus.

Vieninteliu įvarčiu „Devils“ gretose pasižymėjo Tuomo Ruutu (56:30), vartininkas Cory'is Schneideris atrėmė 3 metimus iš 6, o jį pirmojo kėlinio viduryje (12:24) pakeitusio Keitho Kinkaido sąskaitoje – 23 atremti arenos šeimininkų metimai iš 26.