Dešimtą vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimanti bei viltis žaisti atkrintamosiose Stenlio taurės varžybose praradusi Naujojo Džersio "Devils" komanda antradienį namuose 3:2 (2:0, 1:2, 0:0) nugalėjo ketvirtojoje pozicijoje Rytuose esančius Monrealio "Canadiens" (59 tšk.) ledo ritulininkus, kurie patyrė devynioliktą nesėkmę per 46 mačus.

Po rezultatyvaus 34-erių metų lietuvio perdavimo pirmojo kėlinio pabaigoje (17:36) įvartį pelnė Jacobas Josefsonas ir arenos šeimininkai pirmavo 2:0.

Pats Lietuvos ledo ritulininkas per nepilnas 15 žaidimo minučių (14:49) nė karto nemetė į varžovų vartus bei antrajame kėlinyje (25:06) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso D. Zubraus sąskaitoje per 20 reguliariojo sezono rungtynių - 2 įvarčiai, 7 rezultatyvūs perdavimai ir 10 baudos minučių.

Likusius įvarčius nugalėtojams pelnė Patrikas Eliašas (13:55; 375-asis įvartis NHL čempionatuose) ir Steve'as Sullivanas (24:36).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Maxas Pacioretty'is (26:33) bei Larsas Elleris (39:39).

"Devils" vartininkas Martinas Brodeuras atrėmė 19 varžovų metimų bei NHL pirmenybių istorijoje su komanda iškovojo 669-ą pergalę.