Šeštadienį svečiuose „Devils“ komanda 0:4 (0:2, 0:1, 0:1) turėjo pripažinti šeštojoje pozicijoje Rytuose likusių bei į atkrintamąsias varžybas patekusių Niujorko „Rangers“ (56 taškai) ledo ritulininkų, kurie iškovojo 26-ą pergalę per 48 mačus, pranašumą.

34-erių metų lietuvis per 15 žaidimo minučių (15:04) nė karto nemetė į varžovų vartus bei trečiajame kėlinyje (46:29) gavo dvi baudos minutes.

Iš viso D.Zubraus sąskaitoje per 22 reguliariojo sezono rungtynes - 2 įvarčiai, 7 rezultatyvūs perdavimai ir 12 baudos minučių.

Prie šeštosios iš eilės arenos šeimininkų pergalės įvarčiais prisidėjo Derekas Stepanas (2:37), Ryanas Callahanas (19:01) bei Rickas Nashas (37:23 ir 45:30).

„Rangers“ vartininkas Henrikas Lundqvistas atrėmė visus 20 varžovų metimų bei antrą kartą šiame sezone į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.