Penktadienį namuose 16,6 tūkst. žiūrovų akivaizdoje „Devils“ ledo ritulininkai po pratęsimo 1:2 (0:0, 0:0, 1:1, 0:1) nusileido 28-ą pergalę per 49 mačus iškovojusiai ir penktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančiai Pitsbergo „Penguins“ (64 taškai) komandai.

Per 15 žaidimo minučių (15:12) lietuvis kartą netaikliai metė į svečių vartus ir antrajame kėlinyje (28:40 bei 39:56) gavo 4 baudos minutes.

Iš viso 36-erių metų D. Zubraus sąskaitoje per 41 šio sezono susitikimą – 2 įvarčiai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 28 baudos minutės.

Šeimininkai pirmavo po tikslaus Steve'o Bernier'o (46:08) smūgio, tačiau trečiajame kėlinyje Chrisas Kunitzas (56:49) rezultatą išlygino, o pergalingą įvartį per pratęsimą įmušė Simonas Despresas (62:21).

„Devils“ ledo ritulininkams nepavyko pratęsti pergalių serijos iki trijų, o Pitsbergo klubui tai buvo tik antroji pergalė per pastarąsias septynerias rungtynes.