„Isabella yra labai jauna sportininkė ir jai viskas prieš akis, todėl negaliu jos stabdyti“, - teigia D. Stagniūnas, kartu patvirtindamas jau kurį laiką sklandžiusią viešą paslaptį, kad I. Tobias JAV treniruojasi su nauju partneriu iš Rusijos Ilja Tkačenka.

Visas pranešimo tekstas:

Kaip visi dalykai gyvenime, taip ir sportas turi pradžią ir pabaigą. Su didžiule pagarba ir padėka savo partnerei Isabellai Tobias, jos tėvams, Lietuvos čiuožimo federacijai, Lietuvos tautiniam olimpiniam komitetui, Lietuvos olimpiniam sporto centrui, Kūno kultūros ir sporto departamentui, treneriui Igoriui Špilbandui, teisėjai Laimutei Krauzienei, mus lydėjusiai į visas svarbiausias varžybas, bei visiems mus palaikiusiems ir prisidėjusiems prie mūsų kelionės į 2014 metų Sočio olimpines žaidynes, noriu pranešti, kad baigiu sportinę karjerą dėl atsinaujinusių traumų.

Nuoširdžiai dėkoju jos ekselencijai LR prezidentei Daliai Grybauskaitei už man suteiktą galimybę įgyvendinti savo svajonę, dėl kurios dirbau visą gyvenimą ir laukiau pastaruosius 8 metus. Šių olimpinių žaidynių mes su Isabella niekada nepamiršime. Kiekvienam sportininkui olimpinės žaidynės yra karjeros viršūnė, todėl aš esu labai dėkingas, kad galėjau ją pasiekti.

Jau kurį laiką gydausi, todėl nesitreniruoju. Nenorėjau skubėti priimdamas tokį sprendimą, dar norėjosi šiek tiek palaukti, tačiau atsiradus dideliam žiniasklaidos spaudimui, nusprendžiau tai pranešti šiandien (penktadienį - DELFI). Gerai viską apgalvojęs bei pasvėręs gydytojų rekomendacijas ir norą čiuožti, nusprendžiau, kad sveikata yra svarbiausia. Mes su Isabella pasiekėme savo tikslą dalyvauti olimpiadoje ir buvome labai arti Lietuvos čiuožimo federacijos mums iškelto tikslo - penkioliktos vietos.

Kad ir kaip norėčiau dar čiuožti ir dalyvauti 2018 metų Pjongčango olimpinėse žaidynėse, jaučiu, kad anksčiau ar vėliau, tektų sustoti dar nesulaukus olimpiados. Skausmai tampa per dažni ir per daug nenuspėjami. Jau iki šiol dėl jų yra tekę atšaukti keletą varžybų. Jaučiuosi atsakingas ne tik už save, bet ir už savo partnerę Isabellą. Ji niekada nežino, kada ir kiek vėl teks manęs laukti, kol pagerės ir vėl galėsiu treniruotis kartu.

Isabella yra labai jauna sportininkė ir jai viskas prieš akis, todėl negaliu jos stabdyti.

Čiuožiau visą savo gyvenimą ir kol kas neįsivaizduoju savęs darant kažko kito. Sunku įsivaizduoti gyvenimą be šio sporto, treniruočių, varžybų ir įtempto ritmo, tačiau vadovaujuosi posakiu, kad kiekviena pabaiga yra nauja pradžia.

Dar kartą visiems nuoširdžiai dėkoju!

Su pagarba,

Deividas Stagniūnas

DELFI primena, kad prieš tapdama D. Stagniūno partnere, I. Tobias, kuriai prieš Sočio žiemos olimpines žaidynes išimties tvarka buvo suteikta Lietuvos pilietybė, yra atstovavusi ir Gruzijai.

2014 metų Sočio olimpiadoje Lietuvos garbę gynusi ledo šokėjų I. Tobias ir D. Stagniūno pora buvo 17-a.

22-ejų metų I. Tobias ir 28-erių D. Stagniūnas 2014-ų pasaulio čempionate užėmė 15-ą vietą. Penkiolikti I. Tobias ir D. Stagniūnas buvo ir praėjusių metų pasaulio dailiojo čiuožimo čempionate, 2012-ų pirmenybėse jie liko aštuoniolikti, o 2011-ais metais užėmė keturioliktą vietą.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės