1500 metrų nuotolyje Lietuvos čiuožėja užėmė 19 vietą. Ketvirtfinalio važiavime A. Sereikaitė finišavo per 2 min ir 33,138 sek. bei užėmusi antrą vietą pateko į pusfinalį. Rungties pusfinaliuose startavo 20 pajėgiausių sportininkių.

Deja, pirmajame čiuožime dalyvavusi lietuvė distancijos viduryje bandydama lenkti varžovę suklydo bei iš ketvirtos vietos nukrito į paskutinę – septintą. Šioje vietoje A. Sereikaitė ir finišavo, distanciją įveikusi per 2 min ir 27,731 sek.

Vėliau vykusiame 500 metrų rungties ketvirtfinalyje A. Sereikaitė pasirodė sėkmingai. Iš nepalankiausio ketvirtojo tako startavusi čiuožėja varžovių neaplenkė, tačiau net 0,754 sek. pagerino šių metų kovą pasiektą asmeninį rekordą. Tarp 51 pasaulio taurėje startavusios čiuožėjos lietuvaitė užėmė aukštą 13 vietą.

Sekmadienį A. Sereikaitė startuos 1000 m rungties ketvirtfinalyje. Antrasis pasaulio taurės etapas vyks kitą savaitę Seule (Pietų Korėja).