Tai buvo jau trečiasis Kenijos bėgiko laimėtas maratonas per visą karjerą, o rezultatas artimas asmeniniam rekordui (2:04:05).

Antrą bei trečią vietas užėmė nugalėtojo tautiečiai – Sammy Kitwara (2:04:28) bei Dicksonas Chumba (2:04:32).

1. Eliud Kipchoge (Kenija) 2 val. 04 min. 11 sek.
10. Koji Kobayashi (Japonija) 2:11:43

Čikagos maratono nugalėtojos titulą apgynė 33-ejų metų Kenijos bėgikė Rita Jeptoo (2:24:35), kuri tapo pirmąją moterimi, kuriai pavyko laimėti keturis prestižinius maratonus iš eilės. Pernai bei šiemet R. Jeptoo laimėjo ir Bostono (JAV) maratonus.

Antroji vieta Čikagos maratone atiteko etiopei Mare Dibabai (2:25:37), kuri 20 sekundžių aplenkė trečiojoje pozicijoje likusią kitą Kenijos bėgikę Florence Kiplagat (2:25:57).