Antrojo kėlinio pradžioje Derickas Brassardas (26:12) išvedė svečius į priekį, tačiau šeimininkams pergalę garantavo du Andre Burakovsky (36:29 ir 40:24) įvarčiai.

Pirmąjį serijos susitikimą Niujorke 2:1 laimėjo „Capitals“ komanda, o antrajame 3:2 pajėgesnis buvo „Rangers“ klubas. Serijai persikėlus į Vašingtoną, trečiosiose rungtynėse „Capitals“ ekipa šventė pergalę rezultatu 1:0.

Beje, 2012 ir 2013 metais „Capitals“ ledo ritulininkai atkrintamosiose varžybose abusyk nusileido „Rangers“ ekipai.

Penktosios serijos rungtynės penktadienį bus žaidžiamos Niujorke.

Kitose Rytų konferencijos pusfinalio rungtynėse Tampos „Lightning“ ledo ritulininkai savo arenoje, palaikomi 19 tūkst. žiūrovų, 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) įveikė Monrealio „Canadiens“ komandą ir pirmauja serijoje iki keturių pergalių jau 3:0.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Alexas Killronas (12:00) ir Tyleris Johnsonas (59:58), o svečių gretose įvarčiu pasižymėjo Brendanas Gallagheris (50:03).

Pirmuosius du susitikimus svečiuose Tampos klubas laimėjo 2:1 (po dviejų pratęsimų) ir 6:2.

Ketvirtosios serijos rungtynės ketvirtadienį vėl bus žaidžiamos Tampoje.