Praėję metai J. Mockai buvo kaip niekada sėkmingi. Jis iškovojo bušido KOK pasaulio sunkiasvorių čempiono diržą, laimėjo realybės šou „2 barai“ ir ten sutiko antrą pusę. Nebuvo laiko net atsikvėpti. Dabar, kai atverstas naujas lapas, bušido kovotojas gali ramiai atsakyti į kiek kitokius, dar negirdėtus, bet labai fanams rūpimus klausimus.

– Kuris įsimintiniausias 2016 metų įvykis?

– KOK pasaulio pasaulio sunkiasvorių čempiono diržo laimėjimas.

– Labiausiai įkvepianti daina ir kuo ji tave žavi?

– G&G Sindikato „Gatvės lyga”, nes sukelia daug sentimentų… Su ja lipu į ringą nuo pat pirmos savo profesionalios kovos! Teisingi žodžiai ir geras ritmas (šypsosi).

– Koks būdavai vaikystėje?

– Šiek tiek išdykęs (juokiasi). Ir, kiek pamenu, labai žingeidus. Man viskas visada būdavo įdomu.

– Kodėl nusprendei pasirinkti kovos menus ir kada pradėjai sportuoti?

– Todėl, kad tai nelengvas sportas, reikalaujantis daug protinių, fizinių jėgų, ugdantis žmogaus kūną bei dvasią. Gal tada, kai buvau vos 14-os ir startavau, dar nesuvokiau, kaip tai paveiks mano gyvenimą, bet nesigailėjau niekad.

– Koks esi, kai būni su draugais?

– Tikrasis aš: su visais pliusais ir minusais.

– Kur labiausiai mėgsti laiką leisti su antra puse?

– Vienos mėgstamos neturime, tradicija tampa kaskart išbandyti vis naujas vietas.

– Gyvenimo trauma ir kaip ją išgyvenai?

– Visa profesionalaus sportininko karjera (juokiasi). Nepamenu tokio laiko, kada neturėčiau kažkokios didesnės ar mažesnės traumos. Tiesiog, jau išmokau priimti tai kaip natūralų procesą, siekiant aukščiausių tikslų. Neverkiant, nesiskundžiant ir judant į priekį.

– Labiausiai patinkantis metų laikas ir kodėl?

Pavasaris. Smagūs jausmai užplūsta, kai po ilgos žiemos ima šviesti saulė, oras vis šyla ir bunda gamta. Tada mane patį aplanko didesnės jėgos, o ir gimtadienis džiugina (šypsosi).

– Pavojingiausias turėtas priešininkas?

– Pavojingiausias ir gudriausias priešininkas esu aš pats, nes su savimi ir savo silpnybėmis tenka kovoti visą gyvenimą.

– Didžiausias šių metų tikslas?

– Kadangi tikiu likimu, stengiuosi tikslų neišsikelti. Žinau: jeigu įdėsiu daug pastangų ir eisiu teisingu keliu, gyvenimas pats viską sudėlios taip, kaip turi būti!

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Susiję straipsniai
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės