Pergalingą įvartį į šeimininkų vartus jau pirmajame kėlinyje Patrickas Kane'as (14:06), o svečių vartininkas Corey Crawfordas atrėmė visus 30 varžovų metimų ir pirmą kartą šio sezono atkrintamosiose varžybose bei tryliktą kartą karjeroje nepraleido įvarčio į ginamus vartus.

Ketvirtosios serijos rungtynės Minesotoje bus žaidžiamos ketvirtadienį.

Per žingsnį nuo Vakarų konferencijos finalo atsidūrę „Blackhawks“ ledo ritulininkai ten žaidė ir pastaruosius du sezonus.

Kol kas NHL istorijoje tik keturis kartus iš 180-ių pralaimint serijoje 0:3 pavyko iškovoti pergalę.

Kitose antradienį vykusiose trečiosiose Vakarų konferencijos pusfinalio rungtynėse Kalgario „Flames“ ekipa namuose po pratęsimo 4:3 (1:2, 1:1, 1:0; 1:0) įveikė pirmą vietą konferencijoje reguliariajame sezone užėmusį Anahaimo „Ducks“ klubą ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1:2.