Ketvirtosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Vakarų konferencijos ketvirtfinalio rungtynėse Stenlio taurės savininkas

Pirmąsias dvejas rungtynes savo arenoje „Blues“ ekipa laimėjo: pirmąjį mačą po trijų pratęsimų 4:3, o antrąjį po pratęsimo – 4:3.

Trečiajame mače namuose pajėgesni buvo Čikagos ledo ritulininkai – 2:0.

Du įvarčius nugalėtojams trečiadienio rungtynėse pelnė ir rezultatyvų perdavimą atliko Patrickas Kane'as (36:09 bei 71:17), po kartą įvarčiais pasižymėjo Andrew Shaw (28:40) ir Bryanas Bickellas (56:08), o Jonathanas Toewsas atliko du rezultatyvius perdavimus.

Dviejų įvarčių autorius svečių gretose – Vladimiras Tarasenka (38:51 bei 52:26), vieno – Maximas Lapierre'as (39:56).

„Blackhawks“ vartininkas Corey Crawfordas, kaip ir „Blues“ vartininkas Ryanas Milleris, artėmė po 30 varžovų metimų.

Penktąsias ketvirtfinalio serijos rungtynes Sent Lujise komandos žais penktadienį.