Du įvarčius nugalėtojams pelnė Patrickas Kane'as (17:27 ir 25:13), o trečią į tuščius vartus įmušė Dave'as Bollandas (59:46).

Vienintelį įvartį į šeimininkų vartus įmušė Zdeno Chara (43:40).

Pirmą susitikimą savo aikštėje Čikagos ledo ritulininkai laimėjo tik po trijų pratęsimų - 4:3, o antrą po pratęsimo pralaimėjo 1:2. Serijai persikėlus į Bostoną, trečias serijos rungtynes 2:0 laimėjo „Bruins“ komanda, tačiau ketvirtame susitikime po pratęsimo 6:5 sėkmė šypsojosi „Blackhawks“ ledo ritulininkams.

Nuo 1939 metų, kai Stenlio taurės finalo serija buvo pradėta žaisti iki keturių pergalių, penktą susitikimą laimėjusi komanda taurę iškovojo net 15 kartų iš 22-jų galimų, tačiau šie skaičiai „Bruins“ klubo nebaugina, nes jis 2011-aisiais įrodė, kad pralaimėjus penktą serijos susitikimą vėl galima grįžti į svečius ir iškovoti taurę.

Šeštąjį serijos susitikimą komandos pirmadienį jau žais Bostone.

„Blackhawks“ ekipa Stenlio taurės savininke buvo keturis (1934, 1938, 1961 ir 2010) kartus, o „Bruins“ šešis - 1929, 1939, 1941, 1970, 1972 bei 2011 metais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)