Sprinto rungties penktadienį nugalėtoju tapo vokietis Florianas Grafas, aplenkęs rusus Aleksejų Slepovą bei Matvejų Jelisejevą.

1. Florian Graf (Vokietija) 25 min. 25,3 (0 baudos ratų)
2. Aleksej Slepov (Rusija) atsiliko 27,3 sek. (2)
3. Matvej Jelisejev (Rusija) 28,2 (2)
4. Henrik L'Abee-Lund (Norvegija) 45,9 (1)
5. Haavard Bogetveist (Norvegija) 46,8 (1)
...
85.Rokas Suslavičius 5:08,4 (5)
...
111.Arnoldas Mikelkevičius 11:48,2 (4)
...
114.Jose Adrian Gallegos (Argentina) 24:45,7 (7)

Bendroje IBU taurės varžybų sezono įskaitoje
(2 tšk.) tarp 106 įskaitinius taškus pelniusių dalyvių iš 92-os vietos nukrito į 102-ąją.

IBU taurės varžybų sprinto rungtyje G. Nalivaikaitė – 66-ta

Penktadienį Lenkijoje prasidėjo Tarptautinės biatlono sąjungos taurės (IBU Cup) varžybų ketvirtasis 2014-2015 metų sezono etapas.

66-ą vietą moterų 7,5 km sprinto rungtyje užėmė Gaudvilė Nalivaikaitė, kuri po netaiklių šūvių buvo priversta šliuožti 5 baudos ratus bei distanciją įveikė per 26 minutes 31,0 sekundės.

Likusių dviejų Lietuvos biatlonininkių rezultatai buvo dar kuklesni: Gabrielė Leščinskaitė (27:14,4; 7 baudos ratai) liko 71-a, o Kotryna Vitkutė (27:54,8; 4) tarp 79 dalyvių tenkinosi 72-a pozicija.

1. Irina Trusova (Rusija) 21 min. 15,2 sek. (0 baudos ratų)
2. Anna Nikulina (Rusija) atsiliko 46,2 sek. (1)
3. Jekaterina Jurlova (Rusija) 53,8 (1)
4. Jana Bondar (Ukraina) 1:01,5 (1)
5. Anais Chevalier (Prancūzija) 1:13,2 (1)
...
66.Gabrielė Nalivaikaitė 5:15,8 (5)
...
71.Gabrielė Leščinskaitė 5:59,2 (7)
72.Kotryna Vitkūnaitė 6:39,6 (4)
...
79.Maria Cecilia Dominguez (Argentina) 9:16,0 (1)

IBU taurės varžybų bendrojoje įskaitoje N. Paulauskaitė tarp 105 klasifikuotų biatlonininkių su 23 taškais nukrito į 74-ą vietą iš 66-os, o G. Leščinskaitė – į 93-iąją poziciją iš 83-ios.