Geriausiai iš trijų Lietuvos atstovų sekėsi Rokui Suslavičiui, kuris šaudė be klaidų ir išvengė baudos ratų, distanciją įveikė per 27 minutes 38,9 sekundės ir užėmė 64-ą vietą.

97-ą vietą užėmė Artiomas Serdiukovas (30,26,2; 3 baudos ratai), o Šarūnas Jukna (30:56,1; 2 baudos ratai) tarp 111 klasifikuotų biatlonininkų liko 99-as.

Nugalėtoju tapo rusas Artiomas Babikovas (24:26,0), aplenkęs taip pat be klaidų šaudžiusius tautiečius Aleksejų Slepovą (24:34,6) ir sezono lyderį Matvejų Jelisejevą (24:38,4).

Bendroje IBU taurės vyrų varžybų įskaitoje klasifikuotas vienintelis Lietuvos atstovas Karolis Dombrovskis su 14 taškų užima 83-čią vietą.

Sprinto rungtyje Italijoje K. Vitkūnaitė aplenkė vienuolika varžovių

Italijoje vykstančiame moterų varžybų penktame etape ketvirtadienį sprinto lenktynėse vienintelė Lietuvos atstovė Kotryna Vitkūnaitė užėmė 77-ą vietą.

Vieną baudos ratą sukusi K. Vitkūnaitė 7,5 km nuotolį įveikė per 25 minutes 14,0 sekundės ir aplenkė vienuolika varžovių.

Pirmą pergalę sezone iškovojo prancūzė Coline Varcin (21:51,8; 0), aplenkusi antrą ir trečią vietas užėmusias ruses atitinkamai Olgą Jakušovą (21:56,2; 1) ir Svetlaną Slepcovą (22:01,2; 0).

Šio sezono IBU taurės varžybų lyderė rusė Galina Nečkasova liko septinta.

IBU taurės moterų varžybose klasifikuota vienintelė Lietuvos atstovė Natalija Kočergina bendroje įskaitoje su 30 taškų užima 58-ą vietą.