Nugalėjo kartą šaudykloje suklydusi prancūzė Julia Simon (24 min. 32,6 sek.).

25-erių metų N. Paulauskaitė, kuriai teko įveikti keturis baudos ratus, nugalėtojai pralaimėjo 4 min. 56,9 sek.

20-metė lietuvė Kotryna Vitkūnaitė (+5.36,2; 5 baudos ratai) tarp 99-ių dalyvių užėmė 74-ą vietą.

Bendroje IBU taurės įskaitoje po aštuonerių lenktynių pirmauja vokietė Nadine Horchler (243 tšk.). N. Paulauskaitė (3 tšk.) užima 104-ą vietą, o kita lietuvė Gabrielė Leščinskaitė (2 tšk.) tarp 110-ies klasifikuotų sportininkių yra 106-a.

L. Banys varžybose Italijoje užėmė 55-ą vietą

Vyrų 10 km sprinto lenktynėse šeštadienį Lietuvos atstovas Linas Banys užėmė 55-ą vietą. Nugalėjo du kartus šaudykloje suklydęs rusas Aleksandras Loginovas (24 min. 34 sek.).

18-metis L. Banys, kuriam teko įveikti tris baudos ratus, nugalėtojui pralaimėjo 3 min. 55,9 sek.

20-metis Lietuvos atstovas Deividas Demkovas (+7.10,7; 5 baudos ratai) užėmė 98-ą vietą, o jo bendraamžis Artiomas Serdiukovas (+7.50,9; 6) - 102-ą.