Sidabro medalis atiteko norvegui Larsui Bergeriui. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 32,4 sek. (5). Bronzos medalis įteiktas rusui Sergejui Konovalovui, kuris nugalėtojui pralaimėjo 36,2 sek. (2). Keturiskart olimpinis čempionas norvegas Ole Einaras Bjoerndalenas (Olė Einaras Bjorndalenas) liko septintas. Jis dalyvavo varžybose, nepaisant to, jog penktadienį mirė jo mama.

29 metų R. Poiree šiame čempionate iškovojo tris aukso ir po vieną sidabro bei bronzos medalius. Prancūzijos biatlonininko žmona norvegė Liv Grete (Liv Gretė) šiose pirmenybėse pasidabino net keturiais aukso medaliais.

Čempionato medalių lentelėje pirmąją vietą užėmė Norvegija. Jos atstovai pelnė 9 medalius (4 aukso, 2 sidabro, 3 bronzos). Antra liko Prancūzija - 6 medaliai (3-1-2), o trečiąją vietą užėmė Vokietija - 7 medaliai (2-3-2).

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.