Svečiai iš Berlyno pirmavo pirmosiomis susitikimo minutėmis ir „Montpellier“ netruko perimti iniciatyvos. Jau pirmojo kėlinio viduryje prancūzų klubas turėjo 2 įvarčių persvarą (7:5), kurią išlaikė iki ilgosios pertraukos – 13:11.

Antrąją mačo pusę geriau pradėjo „Fuchse“ ir po 10 minučių buvo priekyje (20:19), tačiau didesnės persvaros susikrauti svečiai neįstengė ir prabėgus dar 10 minučių jau pirmavo „Montpellier“ – 24:23.

Paskutinės rungtynių atkarpos metu šeimininkai pademonstravo puikų puolimą, kuris prieš atsakomąsias rungtynes leido užsitikrinti 3 įvarčių pranašumą – 32:29.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Valentinas Porte’as, pelnęs 8 įvarčius, Melvynas Richardsonas pridėjo 5, Hugo Descatas – 4, Yanisas Lenne’as – 3. Svečiams Lasse’as Anderssonas ir Fabianas Wiede surinko po 6 įvarčius, Valteris Chrintzas ir Jacobas Holmas – po 4.

Antradienį sužaistos ir kitos EHF Europos lygos ketvirtfinalio kovos. Čechovo „Medvedi“ ekipa namuose 33:32 nugalėjo Manheimo „Rhein-Neckar Lowen“ rankininkus, Kristianstado IFK 28:34 turėjo pripažinti Magdeburgo SC pranašumą, o Gudmės GOG 30:27 palaužė Plocko „Wisla“ pasipriešinimą.

Atsakomosios rungtynės Europos lygoje bus žaidžiamos po savaitės. Prieš tai „Montpellier“ dar laukia rungtynės Prancūzijos čempionate su Paryžiaus PSG rankininkais, kurie dar nė karto nėra suklupę nacionalinėse pirmenybėse ir žengia pirmi. Lietuvio atstovaujamas klubas šiuo metu Prancūzijoje tvirtai žengia antras ir nuo PSG atsilieka keturiais taškais.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)