„Sharks“ ledo ritulininkai savo aikštėje 16,2 tūkst. žiūrovų akivaizdoje po ypač sėkmingo trečio kėlinio – 6:2 (2:1, 1:1, 3:0) – nugalėjo 33-ią nesėkmę per 63-is susitikimus patyrusią ir tryliktoje pozicijoje šešiolikos ekipų Rytų konferencijoje esančią Monrealio „Canadiens“ (65 tšk.) komandą.

Per 14 žaidimo minučių (13:55) lietuvis nė karto nemetė į varžovų vartus, tačiau atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Iš viso šiame sezone 37-erių metų puolėjas Dainius Zubrus per 32 rungtynes pelnė 3 įvarčius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 baudos minučių. Tai buvo jau 1275-os lietuvio rungtynės karjeroje NHL ir jis tarp daugiausiai NHL istorijoje susitikimų sužaidusių ledo ritulininkų užima 68-ą vietą.

Po Lietuvos ledo ritulininko tikslaus perdavimo trečio kėlinio pradžioje Melkeris Karlssonas (42:14) padidino šeimininkų pranašumą iki 4:2.

Dar du įvarčius į svečių vartus įmušė Joe Pavelskis (15:55 ir 54:50), po vieną – Joe Thorntonas (3:11), Brentas Burnsas (23:11) ir Nickas Spalingas (43:37).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Brendanas Gallagheris (5:26) ir Torrey Mitchellas (32:32).