M. Armalis po ilgos pertraukos gavo progą sužaisti visas likusias rungtynes ir atrėmė 17 varžovų smūgių iš 20.

Pergalingą įvartį pratęsime pelnė Joakiamas Ryanas (63 min.).

„Barracuda“ ekipa, kuri yra Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) „San Jose Sharks“ klubo dublerių komanda, AHL Vakarų konferencijoje pagal prarastus taškus pakilo į pirmąją vietą.

NHL čempionate – šešta iš eilės „Capitals“ pergalė

Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) čempionate šeštadienį absoliuti lygos lyderė „Washington Capitals“ komanda namuose 6:4 (3:0, 1:2, 2:2) nugalėjo „Anaheim Ducks“ ekipą ir iškovojo šeštąją pergalę iš eilės.

Šeimininkams po įvartį pelnė T. J. Oshie (7 min.), Nicklas Backstrom (15 min.), Tomas Wilsonas (18 min.), Danielis Winnikas (33 min.), Zachas Sanfordas (58 min.) ir Marcusas Johanssonas (60 min.).

„Ducks“ gretose pasižymėjo Jakobas Silfverbergas (28 min.), Hampusas Lindholmas (38 min.), Ryanas Kesleris (50 min.) ir Ryanas Getzlafas (52 min.).

Rytų konferencijoje pirmaujanti „Capitals“ komanda po 56 rungtynių turi 88 taškus. „Ducks“ ekipa su 68 taškais po 57 mačų Vakarų konferencijoje yra ketvirta.

Kiti rezultatai:

„Boston Bruins“ – „Vancouver Canucks“ 4:3 (2:1, 0:1, 2:1)

„Ottawa Senators“ – „New York Islanders“ 3:0 (1:0, 2:0, 0:0)

„Philadelphia Flyers“ – „San Jose Sharks“ 2:1 (0:0, 0:0, 1:1; 1:0), po pratęsimo

„Dallas Stars“ – „Carolina Hurricanes“ 5:2 (3:0, 1:1, 1:1)

„Nashville Predators“ – „Florida Panthers“ 4:7 (1:1, 2:4, 1:2)

„Columbus Blue Jackets“ – „Detroit Red Wings“ 2:1 (1:1, 1:0, 0:0)

„Montreal Canadiens“ – „St. Louis Blues“ 2:4 (1:1, 1:2, 0:1)

„New York Rangers“ – „Colorado Avalanche“ 4:2 (1:1, 0:1, 3:0)

„Toronto Maple Leafs“ – „Buffalo Sabres“ 1:3 (0:3, 1:0, 0:0)

„Winnipeg Jets“ – „Tampa Bay Lightning“ 1:4 (0:2, 0:1, 1:1)

„Arizona Coyotes“ – „Pittsburgh Penguins“ 4:3 (0:0, 2:1, 1:2; 1:0), po pratęsimo

„Edmonton Oilers“ – „Chicago Blackhawks“ 1:5 (1:2, 0:2, 0:1).

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.