Aikštelės šeimininkai dvikovoje varžovams leido jaustis patogiai vos devynias minutes. Po Kasparo Falko (08:33) Įvarčio „Rokiškis“ pirmavo, tačiau neilgai. Marius Krikštanaitis (09:15) rezultatą išlygino, o po kelių minučių (12:46) ir persvėrė jį savo komandos naudai. Reikiamą skirtumą dar pirmajame kėlinyje dviem įvarčiais per 40 sekundžių įtvirtino Remigijus Guoga (15:14, 15:58).

Vėliau komandos žengė koja kojon, rokiškėnai net keturis kartus mažino skirtumą iki 2 įvarčių, tačiau kauniečiai visada susigrąžindavo 3 įvarčių persvarą, kuria ir baigė rungtynes.

„Baltų ainiai“ ir toliau tęsia kovą dėl antrosios reguliariojo sezono vietos su Elektrėnų „Lokiais – Poseidonu“ ir lenkia juos trimis taškais, tačiau varžovai turi 4 rungtynes atsargoje.

„Baltų ainiai“ – „Rokiškis“ 8:5 (4:1, 1:1, 3:3).

„Baltų ainiai“: R. Guoga 3, M. Krikštanaitis 2, Ž. Girdžius, J. Čiugajus, D. Streckis po 1 įvartį.

„Rokiškis“: K. Falkas, S. Sakaitis po 2, M. Baleišis 1 įvartis.