Antrosios rungtynės su ta pačia ekipa iš Latvijos prasidėjo pavojinga svečių ataka, tačiau „Balticos“ vartininkas Filipas Orčikas atrėmė puolimą. Iniciatyva ir toliau „Prizma-Ryga“ ekipos rankose, tačiau neilgai. 6-ą minutę prasižengia Latvijos ekipos žaidėjas Sandis Virkstenis.

„Baltica“ pasinaudoja žaidėjų persvara aikštėje ir po tikslių E. Rybakovo ir P. Fančovič perdavimų įvartį pelno puolėjas Ilja Mašencovas (1:0). 10-ą minutę už pavojingą žaidimą baudžiamas latvių gynėjas Livarsas Lansas. Netrukus 2 minučių baudą gauna ir jo komandos draugas Ralfas Meldersas. Lietuvių ekipa vėl pasinaudoja žaidėjų dauguma ir po I. Mašencovo ir E. Rybakovo perdavimų įvartį pelno Ondrejus Burzala (2:0).

Komandos dar apsikeičia keliomis pavojingomis atakomis, tačiau rezultatas nesikeičia. Paskutinę kėlinio minutę prasižengia lietuvis Vaidotas Rastenis. „Baltica“ priekyje jau dviejų įvarčių skirtumu, sirgaliai džiūgauja.

Antrasis kėlinys prasideda „Balticos“ puolėjo Kristiano Kučeros pražanga. Komandos žaidžia penki prieš tris, tačiau įvarčių nėra. 26-ą minutę įvyksta nedidelis susistumdymas. 2 min. baudą gauna latvis Ansis Brikainis ir lietuvis E. Rybakovas. 30-ą min. esant lygiam žaidėjų skaičiui komandose, svečiai švelnina rezultatą. Po tikslaus puolėjo K. Riekstinšo perdavimo ritulį į vartus siunčia latvis Denisas Baškatovas (2:1).

Po kelių minučių prasižengia lietuvių gynėjas Tobiasas Wilhelmas. Varžovai susitelkia lietuvių aikštės pusėje, atakuoja, tačiau ritulys atsimuša į vartų rėmą. 36-ą minutę „Balticos“ ekipa gauna komandinę baudą už neteisingą keitimą. Po minutės prasižengia ir lietuvių žaidėjas Ondrejus Burzala. Šeimininkai vėl žaidžia tryse, tačiau rezultatas nesikeičia.

Pirmosiomis trečiojo kėlinio sekundėmis „Prizma-Ryga“ pelno greitą įvartį. Po S.Virksteniso perdavimo rezultatą lygina latvių puolėjas Romanas Rostkovas (2:2). 49-ą min. prasižengia lietuvių žaidėjas Borisas Rejžekas. Tuo pasinaudoja varžovai ir po tikslių I. Leščiovo bei K. Apsitiso perdavimų ritulį į vartus siunčia latvis Kristapas Riektinšas (2:3). 53-ią minutę už pakištą koją baudžiamas svečių žaidėjas Oskaras Stepansas.

Po praleisto įvarčio „Baltica“ apgula varžovų vartus, atakuoja visi penki komandos žaidėjai. Deja, tačiau atakos nerezultatyvios. Likus minutei iki trečiojo kėlinio pabaigos, „Balticos“ treneris paima minutės pertraukėlę. Po jos šeimininkai žaidžia be vartininko, atakuoja visa komanda. Įtampa pasiekia apogėjų, tačiau lietuvių ekipos atakas varžovų vartininkas atremia.

Po nesėkmingos atakos „Baltica“ įsivelia į muštynes. Už grubumą 4 min. baudą gauna lietuvis Kristianas Kučera ir latvis Pavelas Tribuncovas. Svečiai švenčia pergalę minimaliu skirtumu.

Po antrojo susitikimo su Latvijos „Prizma-Ryga“ ekipa, Vilniaus „Baltica“ su 31 tašku lieka 6 vietoje, nuo artimiausio varžvo atsilikdama 6 taškais.