Po atidarymo ceremonijos, „Baltica“ klubas žaidė pirmąsias oficialaus MHL sezono rungtynes prieš Moldovos „Platina–Kišiniov“ ekipą, kurią nugalėjo rezultatu 7:4.

Rungtynės prasidėjo gana greitu šeimininkų įvarčiu. 3-ią minutę „Balticą“ į priekį išvedė puolėjas V. Freisas. Lietuvių vartus gynė V. Kuzminas. Tačiau šį sezoną sustiprėjusi Moldovos ekipa neketino pasiduoti. 11-ą minutę rezultatą išlygino R. Nekliudovas. 11-ą min. už pakištą koją nubaustas lietuvis E. Boroška. 18-ą min. prasižengė Platinos komandos žaidėjas V. Boženkovas. „Baltica“ apgulė varžovų vartus, tačiau atakos buvo nerezultatyvios ir kėlinys baigėsi lygiosiomis (1:1).

Antrojo kėlinio pradžioje iniciatyvą perėmė svečiai. 29-ą minutę baudą gavo „Balticos“ žaidėjas R. Upenieks. 31-ą minutę moldavas A. Devičius išvedė svečius į priekį (1:2). 33-ią minutę už nedidelį susistumdymą baudžiami L. Mazus-Mago ir moldavas M. Abrašinas, prasižengė ir dar vienas Paltinos ekipos žaidėjas A. Devičius. „Balticai“ nepavyko išnaudoti žaidėjų persvaros, o „Platina-Kišiniov“ ekipai antrą įvartį pelnė A. Devičius. Antrasis kėlinys baigėsi 1:3 svečių naudai.

Trečiajame kėlinyje „Baltica“ buvo lyg ant bangos. Pačioje kėlinio pradžioje rezultatą sušvelnino Leonards Rimjans (M. Freimanis, V. Freis). Už pakištą koją baudą gavo moldavas A. Devičius. Vėliau prasižengė „Balticos“ žaidėjas A. Tsukanovas. 45-ą minutę rezultatą išlygino lietuvių žaidėjas Juris Zieminšas (3:3). Elektrėnų ledo rūmų tribūnos skandavo „Balticos“ vardą. Prasižengė ir Platinos žaidėjas J. Lošakas. „Baltica“ pasinaudojo žaidėjų persvara aikštėje ir po V. Freiso perdavimo įvartį pelnė M. Freimanis. Už pavojingą žaidimą nubaustas A. Tsukanovas suteikia svečiams progą pelnyti įvartį daugumoje.

Rezultatą vėl išlygino E. Pešerkinas (4:4). 54-ą minutę „Baltica“ perėmė iniciatyvą ir L. Mazurs-Mago (L. Rimjans, V. Freis) persverė rezultatą lietuvių naudai. Šeimininkų ekipa ir toliau šturmavo svečių vartus. Lietuviai surengė puikią ataką, tačiau jos baigtis liko neaiški, kol po vaizdo įrašo peržiūros, įvartis užskaitytas Leonardui Rimjans, kuris suteikė „Balticai“ dviejų įvarčių pranašumą. Likus penkioms miniuėms iki kėlinio pabaigos, po susistumdymo už grubumą baudžiami L. Mazurs-Mago, M. Chargašas, prasižengė ir R. Zonenbergas.

Baudą gavo ir Aimas Fiščevas. „Baltica“ liko žaisti trise prieš penkis. Vėliau prasižengė ir E. Kamolinšas. Po minutės pertraukėlės „Paltina-Kišiniov“ ekipa užpuolė lietuvius šešiese (be vartininko), tačiau ataka buvo nerezultatyvi, puikiai sužaidė V. Kuzminas. „Baltica“ perėmė ritulį ir į tuščius vartus iš toli pataikė L. Mazurs-Mago (7:4).

Sezono atidarymo proga aistruoliai gavo puikią dovaną–mylimos komandos pergalę. Rugsėjo 7 d. 17 val. ekipos susitiks dar kartą.