Pirmose dvejose aštuntfinalio rungtynėse Vilniuje komandos pasidalijo po pergalę.

Lietuvos sostinės ekipa pirmą mačą pralaimėjo 2:4 (1:1, 0:3, 1:0), o antrame pasiekė revanšą 3:1 (1:0, 0:1, 2:0). Trečią susitikimą Latvijos sostinėje rygiečiai laimėjo 4:3 (0:0, 2:1, 2:2).

Ketvirtadienio rungtynėse po tikslių Leonido Kozlovo (15:45) ir Dmitrijaus Popovo (25:31) smūgių „Baltica“ pirmavo 2:0, tačiau antrame kėlinyje Rustamas Begovas (26:19) rezultatą sušvelnino, o netrukus Deividas Sarkanis (29:32) pelnė išlyginamąjį įvartį.

Mačo didvyriu tapo pergalingą įvartį trečiame kėlinyje įmušęs Patrikas Škuratovas (45:46).

„Juniors“ ledo ritulininkų varžovu čempionato ketvirtfinalyje bus Neftekamsko „Batyr“ klubas, kuris trijuose mačuose - 6:0, 3:2 bei 4:2 - privertė pasiduoti kitą Rusijos ekipą „Klin“.

Pirmos dvejos ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynės Neftekamske bus žaidžiamos kovo 10-ą bei 11-ą dienomis.