Lietuvos ekipos vartus gynė Vladislavas Kuzminas. Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu. 6-ą minutę prasižengė „Balticos“ žaidėjas R. Zonenbergas. Nors Zelenogrado ekipai nepavyko išnaudoti kiekybinės žaidėjų persvaros, 9-ą minutę rusus į priekį išvedė V. Barulinas (S. Iščenko). Vos po keturių minučių tas pats „Zelenograd“ tandemas surengė dar vieną rezultatyvią ataką. Šį kartą persvarą padidino S. Iščenko (0:2). Kėlinio pabaigoje po 2 min. baudos gavo I. Leščiovas ir E. Kamolinšas, tačiau rezulatas nepasikeitė.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą buvo perėmusi „Balticos“ komanda. 29-ą minutę prasižengė Zelenogrado ekipos žaidėjas Vladimiras Charkovas, tačiau lietuviams persvaros išnaudoti nepavyko. 33-ią minutę už žaidimo vilkinimą nubaustas ir rusas R. Aksionovas, tačiau svečių atakos buvo nerezultatyvios.

Trečiajame kėlinyje „Baltica“ viena po kitos rengė agresyvias atakas, kol 45-ą minutę po tikslaus V. Freiso perdavimo, įvartį pelnė M. O. Freimanis (1:2). Likus dviem minutėms iki kėlinio pabaigos, už kojos pakišimą nubaustas rusas I. Prochorovas. „Baltica“ paprašė minutės pertraukėlės, po kurios vartininką pakeitė šeštuoju aikštės žaidėju. Deja, tačiau ši taktika nepasiteisino ir „Zelenograd“ ekipai perėmus ritulį, jį į tuščius vartus pasiuntė Aleksandras Saburovas (1:3). Pergalę šventė aikštės šeimininkai.

Spalio 20 dieną Zelenograde abi ekipos susitiks dar kartą.