29-erių metų lietuvė finišavo per 2 min. 2,18 sek. ir pasiekė geriausią savo sezono rezultatą. Ketvirtame atrankos bėgime mūsiškė buvo šešta.

Į pusfinalį pateko po tris greičiausias sportininkes iš keturių atrankos bėgimų ir dar keturios pagal geriausius rezultatus.

Atrankoje greičiausiai bėgo ukrainietė Olga Liachova (2.00,26). Atrankos varžybose dalyvavo 32 lengvaatletės.

Šios rungties pusfinalis vyks trečiadienį vakare.

Moterų rutulio stūmimo atrankos varžybose antradienį lietuvė Ieva Zarankaitė užėmė paskutinę – 23-ią – vietą.

23-ejų metų lietuvė sėkmingiausiu pirmuoju bandymu įrankį nustūmė 15 m 13 cm. Antrasis mėginimas buvo nesėkmingas, o trečiojo rezultatas – 14 m 81 cm.

Geriausią rezultatą atrankoje pasiekė vokietė Christina Schwanitz (18 m 83 cm).

Į finalą pateko į 12 lengvaatlečių.

Beržanskis Europos čempionate – 19-tas

Vyrų 3000 m kliūtinio bėgimo atrankos varžybose lietuvis Justinas Beržanskis užėmė 19-tą vietą ir nepateko į finalą.

29-erių metų Lietuvos sportininkas distanciją įveikė per 8 min. 36,88 sek. ir beveik 5 sek. pagerino savo asmeninį rekordą. Iki finalo jam pritrūko 6,44 sek.

Greičiausias atrankoje buvo italas Yohanesas Chiappinellis (8.28,41). Kauras Kivistikas (8.28,84) užėmė šeštąją vietą ir pagerino Estijos rekordą.

Atrankos varžybose dalyvavo 29 bėgikai, o į finalą pateko 15.

Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.