Ignas Navakauskas laimėjo baidarių vienviečių sprinto varžybas. Jis 200 metrų nuotolį įveikė per 37,305 sekundės ir aplenkė antrą bei trečią vietas užėmusius ispanus – atitinkamai Christianą Toro (37,419 sek.) bei Carlozą Lopezą (37,465 sek.).

Edvinas Ramanauskas šiame finale užėmė penktą vietą (38,299 sek.), o Aurimas Lankas (38,719 sek.) liko šeštas.

Rokas Puzonas laimėjo baidarininkų jaunių (iki 19 metų) vienviečių 200 metrų distancijos finalą. Jis nuotolį nuirklavo per 41,485 sekundės ir beveik 1,5 sekundės aplenkė portugalą Joao Camposą (42,967 sek.). Trečias liko ispanas Claudio Moreira (43,769 sek.).

Kanojininkų jaunių (iki 19 metų) vienviečių 200 metrų distancijoje pergalę iškovojo Vadimas Korobovas (46,112 sek.), aplenkęs prizininkais tapusius ispaną Sergio Esperoną (46,852 sek.) bei portugalą Jose Armenio (46,970 sek.).

Kanojininkų vyrų vienvietininkų 200 metrų distancijos finale irklavo Jevgenijus Miasniankinas. Jis sugaišo 45,486 sekundės ir užėmė aštuntą vietą.

Nugalėtojų šiame nuotolyje tapo ispanas Alfonso Benavidesas (42,746 sek.).

Artimiausios varžybos kuriose dalyvaus Lietuvos baidarių ir kanojų irklavimo rinktinė, vyks gegužės 2-4 dieną Milane (Italija, pirmasis pasaulio taurės etapas).

Lietuvoje varžybų sezonas prasidės balandžio 26 dieną Kaune vyksiančiame Lietuvos maratono čempionate.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)