Biatlonininkė šaudykloje suklydo keturis kartus (tris stovint, vieną – gulint) bei finišavo per 24 min ir 9 sek. Antrą vietą užėmusi Natalija Paulauskaitė atsiliko 10 sek. (vienas baudos ratas).

Varžybose nestartavo sirguliuojanti Lietuvos moterų rinktinės narė Natalija Kočergina.

Vyrų 10 km distancijos sprinto rungtyje nenugalimas buvo latvis Andrejus Rastorgujevas. Praėjusią žiemą net triskart pasaulio taurės varžybose į dešimtuką patekęs biatlonininkas prašovė tik sykį bei finišavo per 24 min ir 29 sek.

Antrą vietą užėmė dar vienas Latvijos atstovas Edgaras Piksonas (du baudos ratai, atsiliko 49 sek.), trečią – Karolis Zlatkauskas (keturi baudos ratai, atsiliko 1 min 45 sek.).

Lietuvos vyrų rinktinės lyderis Tomas Kaukėnas čempionatą praleido dėl ligos.

Jaunimo grupėje geriausiai sekėsi Linardui Zemeliui ir Gaudvilei Nalivaikaitei, jaunių – Ingusui Deksniui bei Gabrielei Leščinskaitei.

Lietuvos biatlono rinktinės nariai pasiruošimą sezonui tęs mokomojoje treniruočių stovykloje Austrijoje.