„Esu labai laiminga, kad manimi sportininkai pasitikėjo ir išrinko. Džiugu, kad galėsime tęsti pradėtus darbus, su komanda dirbsime kartu, petys petin. Tikiu, kad sportininkų balsas gali būti reikšmingas sporto pasaulyje. Prieš ketverius metus sportininkai neturėjo juos vienijančios organizacijos, jau ir dabar mūsų balsas yra pakankamai girdimas. Tai taip pat tam tikra pergalė!“, – sakė ji.

L. Asadauskaitė prezidento poste pakeis taip pat penkiakovininką, neseniai Lietuvos šiuolaikinės penkiakovės generaliniu sekretoriumi tapusį Justiną Kinderį.

„Per ketverius metus pasiekėme tikrai daug – ne tik subūrėme skirtingų sporto šakų atstovus, bet ir siekėme aktyviai dalyvauti nacionalinėje ir regioninėje Lietuvos sporto politikoje bei komunikuoti su šalies sporto sistemos dalyvėmis. NSA atstovai dalyvauja valstybės institucijų suformuotų darbo grupių, komisijų, tarybos veikloje, tapome tarptautinės sportininkų organizacijos „EU Athletes“ nariais.

Dar efektyvesnę asociacijos veiklą stabdo nepakankamas sporto visuomenės pasitikėjimas, teisinis reglamentavimas ir išteklių stoka. Tačiau nė akimirkai nesigailėjau, kad ėmėmės šio projekto – tikiu, kad NSA nariai jaučiasi saugesni ir turintys atramą, į kurią gali kreiptis bet kuriuo metu.

Jau artimiausiu metu sportininkų interesų apsaugą santykiuose su sporto federacijomis ir kitais subjektais, tikimės, kad užtikrins aukšto meistriškumo sportininkų ombudsmeno institutas, kurio viziją įgyvendinti patikėta būtent NSA. Pažadu, kad neatsitrauksiu nuo NSA ir padėsiu idėjomis bei darbais. Linkiu sėkmės ir kantrybės naujajai prezidentei – manau, L. Asadauskaitės autoritetas ir laimėjimai svariai prisidės prie NSA tobulėjimo ir augimo“, – tikino jis.

J. Kinderis lieka NSA Vykdomajame komitete – jis išrinktas viceprezidentu. Tačiau didžioji dalis Vykdomojo komiteto atsinaujina – L. Asadauskaitės komandoje dirbs lengvaatletės A. Palšytė ir B. Virbalytė, buriuotoja V. Andrulytė, baidarininkas M. Maldonis, boksininkas T. Tamašauskas, paraatletams atstovaus golbolininkas N. Montvydas, o žiemos sporto šakų atstovams – biatlonininkas T. Kaukėnas.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės