Didžiausią karjeros pasiekimą užfiksavęs lietuvis finišavo per 34,783 sek. ir 0,128 sek. nusileido ispanui Carlosui Garrotei.

Bronzą pelnė serbas Marko Dragosavljevičius (34,801 sek.).

Vienviečių kanojų 200 m distancijos finale Vadimas Korobovas finišavo penktas. Jis nuotolį įveikė per 39,844 sek.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino irkluotoją Artūrą Seją, sekmadienį Europos baidarių ir kanojų čempionate Belgrade, vienviečių baidarių 200 m distancijoje, iškovojus sidabrą.

Pasak šalies vadovės, šis laimėjimas – svarbus įdėto darbo, nuoseklių treniruočių, ryžto ir stiprybės įvertinimas, pagerbiantis sportininką ir garsinantis visą Lietuvą.

Prezidentė padėkojo už plačiai skambantį šalies vardą ir palinkėjo irkluotojui, kad sporto rezultatai visada džiugintų, o iškovotos pergalės įkvėptų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)