Artėjanti garsioji dvikova sukėlė nemenką sujudimą ir tarp Anglijos kovos menų gerbėjų, kurie nevengė reikšti nusivylimo KOK organizacija dėl pasirinktos kovos tarp Sergejaus Maslobojevo ir Rhyso Brudenello vietos.

„Kodėl tokio aukšto lygio kova vyksta tokioje mažoje šalyje kaip Lietuva?“ – klausė britų sirgaliai. Tačiau KOK organizacijos atstovai ir kovos menų ekspertai turi aiškų atsakymą: „Kova ne apie vietą – ji apie širdį ir talentą, o Lietuvos žiūrovai yra vieni aistringiausių pasaulyje.“

S. Maslobojevas grįžta į sunkiasvorių kategoriją, tačiau pripažįsta, kad ši kategorija nėra jo mėgstamiausia Visgi šiuo metu jis yra tokiame gyvenimo etape, kuomet jam reikalingi iššūkiai ir papildomas adrenalinas, pojūtis „kai pačiam sau reikia mesti pirštinę ir išbandyti kažką naujo“, nes sunkiasvorių kategorija yra visai kitoks sportas. Pasiruošimą kovai KOK ir „Glory“ čempionas pradėjo Romoje su kitu garsiu Italijos kovotoju Mattia Faraoni, o grįžęs į Lietuvą su komanda sportavo su visa mūsų šalies rinktine.

„Pasiruošimas vyksta visai neblogai, esu kol kas viskuo patenkintas. Yra šiokių tokių traumelių ir negalavimų, bet čia, manau, įprastas dalykas, tokio intensyvaus pasiruošimo metu. Nieko superbaisaus nenusimato, planuoju būti pasiruošęs šimtu procentų“, – tikino jis.

Sergejus beveik po dvejų metų sugrįžta į Lietuvos ringą ir tai jam yra labai svarbu. Jis tikisi, kad ir sirgaliams jo grįžimas į KOK ringą yra toks pats svarbus.

„Mūsų sportas be sirgalių yra nieko vertas. Sirgaliai yra viena iš pagrindinių sudedamųjų dalių. Nors šis sportas yra individualus, bet be sirgalių jis tiesiog neegzistuotų, todėl lapkričio 18 dieną laukiu pilnos arenos, – teigė kovotojas. – Stebėti renginį per TV ekraną ir stebėti renginį gyvai yra du nepalyginami dalykai. Emocijos, garsai, gyvas matymas ir kovotojo jutimas, ypač savo favorito, yra neprilygstamas dalykas.

Stebėti varžybas per televiziją, kai neturi galimybės atvažiuoti ar varžybos vyksta toli užsienyje, ar bilietai yra labia brangūs, tada taip. Bet šiai dienai, tie kas yra Lietuvoje, turi apsvarstyti galimybę atvykti, juk bilietai nekainuoja kosmoso, o emocijos renginiuose yra tiesiog nepakartojamos. Dažnai miniu, kad sunkiausia į tokius renginius atvesti yra moteris, nes joms iš pradžių viskas atrodo kaip muštynės, bet kai jas atvedi, jos tampa pačiomis stipriausiomis aistruolėmis. Todėl tikrai rekomenduoju visiems, o ypač tiems, kas niekada dar nebuvę tokiose varžybose, atvykti gyvai palaikyti savo kovotojų.“

Paklaustas ar nemano, kad kovų stebėjimas per ekraną, tai tas pats kaip ledų laižymas per stiklą, Sergejus nuosijuokė ir pridūrė: „Faktas, žmonės nesugebės pajausti adrenalino ir to jausmo, tų smūgių garsų, alsavimo, prakaito kvapo ir tos emocijos tarp žiūrovų. Žiūrėjimas per televizorių turėtų būti tik atsarginis variantas, nes jei yra galimybė pasižiūreti viską gyvai arenoje – rekomenduoju tiktai taip. Tai neužmirštami pojūčiai ir emocijos, kurių už pinigus nenusipirksi, nes reikia ten būti, vien tik televizoriaus neužteks.“

Iškart, vos tik buvo paskelbta Sergejaus ir Rhyso dvikova, kai kas pradėjo svarstyti, kad lietuvis jau nebekovos „Glory“ organizacijoje, tačiau pats kovotojas teigia, jog viena iš sąlygų su organizacija ir buvo galimybė kovoti kitur: „O po šios kovos mes planuojame grįžti į „Glory“. Nežinau, kaip ten bus ir kiek užtruks derybos, bet manau, kad tikrai pamatysite mane ir „Glory“ ringe.“

„Labai norėčiau pakviesti žiūrovus atvykti į areną. Kaip jau minėjau, aš su savo komanda iškovojau galimybę kovoti Lietuvoje prie savo publikos, todėl labai tikiuosi atgalinio ryšio. Tikiu, kad mano sirgaliai tai įvertins ir atvažiuos į areną stebėti mūsų kovas bei palaikyti mus gyvai. Ačiū visiems, kad esate kartu ir susimatysime arenoje!“ – sakė kovotojas.

Nepraleiskite progos viską pamatyti savo akimis. Bilietus galite įsigyti bilietai.lt

Šaltinis
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją