Pirmu bandymu neįveikusi 193 cm aukščio, A. Palšytė dusyk nesėkmingai bandė peršokti kartelę, iškeltą į 195 cm aukštį.

Bronzos medalis atiteko vokietei Nadjai Kampschultei - 188 cm.

Lietuvos vaikinų sprinterių kvartetą nuo Europos jaunimo lengvosios atletikos čempionato medalių skyrė 0,55 sekundės.

Sekmadienį estafetės 4 po 100 m finale ketvirtą vietą užėmę lietuviai - Ugnius Savickas, Domantas Žalga, Matas Galdikas ir Kostas Skrabulis - diatanciją nubėgo per 40,97 sekundės ir nuo bronzą iškovojusių bendraamžių iš Lenkijos atsiliko vos 0,55 sekundės.

Čempionais tapo Prancūzijos (39,35 sek.) bėgikai, 0,13 sekundės aplenkę antroje vietoje likusį Didžiosios Britanijos kvartetą.

U. Savickas, D. Žalga, M. Galdikas ir K. Skrabulis pirmame pusfinalyje distanciją įveikė per 40,89 sekundės ir užėmė trečią vietą, o bendroje įskaitoje buvo penktas tarp dešimties pusfinalio dalyvių.

Dešimtkovininkas Arnoldas Stanelis su 6726 taškais užėmė septynioliktą vietą.

Paskutinėje - dešimtoje - rungtyje lietuvis 1500 m nubėgo per 5 minutes 7,69 sekundės ir, surinkęs 516 taškų, liko aštuonioliktas.

Devintoje rungtyje lietuvis ietį nuskraidino 46,62 m ir, pagerinęs sezono asmeninį rekordą, surinko 539 taškus bei užėmė 18-ą vietą tarp dvidešimties varžybas tęsiančių atletų.

Aštuntoje rungtyje lietuvis su kartimi peršoko kartelę iškeltą į 4,00 m aukštį ir, surinkęs 617 taškų, užėmė 15-ą vietą.

Septintoje rungtyje lietuvis diską nuskraidino 40,12 m ir, pagerinęs asmeninį rekordą, surinko 667 taškus bei užėmė 12-ą vietą.

Šeštojoje rungtyje lietuvis 110 m barjerinio bėgimo distancijoje sugaišo 15,33 sekundės ir, surinkęs 810 taškų, užėmė 15-ą vietą.

Čempionu tapo prancūzas Kevinas Mayeris (8124 tšk.), aplenkęs prizininkais tapusius vokiečius Matthiasą Bruggerį (7853 tšk.) ir Johannesą Hocką (7806 taškai).

Dešimtkovės varžybas pradėjo 22-u atletai, o baigė devyniolika.