Per penkis mėnesius trukusias greičiausių ir manevringiausių Lietuvos kreiserinių RS-280 jachtų varžybas „Arabela-AG Baltic“ laimėjo net 18 iš 29 plaukimų, aštuoniuose finišavo antra, nė karto – trečia, ir iš viso surinko 35 baudos taškus.

Aršiausiam „Arabelos-AG Baltic“ varžovui – kapitono Sauliaus Pajarsko vadovaujamai jachtos „Raganosis-Finasta“ įgulai – šis buriavimo sezonas nebuvo itin sėkmingas. Per Kuršių marių regatą lūžus jachtos stiebui, ji buvo priversta praleisti net keturis plaukimus. Nepaisant to, įgula nepasidavė iki pat paskutinio varžybų plaukimo, kurį laimėjusi bendroje įskaitoje surinko 66 baudos taškus ir užėmė antrą vietą.

Iš viso šį sezoną „Raganosio-Finastos“ buriuotojai Algirdas Umbrasas, Gintas Milevičius, Arvydas Drąsutavičius ir Raimundas Daubaras šventė 6 pergales, dešimt kartų finišavo antri ir keturis kartus – treti.

Į greičiausių RS-280 jachtų klasės trejetuką šiemet išsiveržė kapitono Šarūno Abraičio vadovaujama jachtos „Hornas“ įgula: Romualdas Kerinas, Virgilijus Lyvas, Arvydas Robertas Paunksnis, Artūras Paškevičius ir Simas Kerinas. Per sezoną nugalėję tris plaukimus, septyniuose atplaukę antri, o penkiuose – treti, „Horno“ buriuotojai bendroje įskaitoje surinko 81 tašką ir užėmė trečią prizinę ASUS RS-280 jachtų klasės taurės vietą.

Kiti dalyviai ASUS RS-280 jachtų klasės taurės laimėtojų lentelėje išsidėstė taip:

4 vieta – jachta „Knygų klubas“ (kap. Gediminas Sirvidas) – 101 baudos taškas;
5 vieta – jachta „Alfeta“ (kap. Aidas Margis) – 127 baudos taškai;
6 vieta – jachta „Barta“ (kap. Giedrius Tomas Jarmalavičius) – 134 baudos taškai;
7 vieta – jachta „Yomayo“ (kap. Paulius Jeršovas) – 140 baudos taškų;
8 vieta – jachta „Presto“ (kap. Darius Antanavičius) – 196 baudos taškai;
9 vieta – jachta „Levante“ (kap. Tauras Rymonis) – 243 baudos taškai.

Baigiantis buriavimo sezonui paaiškėjo ir šių metų „Žurnalistų regatos“ nugalėtojai. Šįkart gerokai pranašesni pasirodė dienraščio „Verslo žinios“ žurnalistai, plaukę jachta „Arabela-AG Baltic“ (kap. Raimondas Šiugždinis, 8 taškai). Po itin permainingos, kone taškas į tašką vykusios sezono kovos, trečiame etape iš šeštos net į antrą vietą pakilo televizijos TV3 komanda (jachta „Yomayo“, kap. P. Jeršovas, 16 taškų).

Vos vienu tašku nuo jos atsiliko ir į trečią prizinę vietą paskutiniame etape išsiveržė Lietuvos radijui ir televizijai atstovavusi žurnalistų komanda, šiemet plaukusi jachta „Barta“ (kap. G. T. Jarmalavičius).

Tolesnė „Žurnalistų regatos 2012” turnyro lentelė:

4 vieta – dienraštis „Lietuvos rytas“, jachta „Alfeta“ (kap. A. Margis) – 18 baudos taškų;
5 vieta – naujienų portalas DELFI jachta „Knygų klubas“ (kap. G. Sirvidas) – 19 baudos taškų;
6 vieta – sporto žurnalistų komanda „Press‘as“, jachta „Raganosis-Finasta“ (kap. S. Pajarskas) – 25 baudos taškai;
7 vieta – „Lietuvos ryto televizija“, jachta „Hornas“ (kap. Šarūnas Abraitis) – 25 baudos taškai.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės